Nemokami skelbimai, perku parduodu

Skelbimas

Skelbimų sritys


Naujas skelbimas

KVIEČIAME Į VAIKŲ VASAROS POILSIO STOVYKLĄ ŠVENTOJOJE „TEN, KUR SAULĘ NUSINEŠA JŪRA“

Skelbimo nr. 120412, įdėtas 2011-01-08 · Perskaitė: 412

Skelbimas nebegalioja.

Sveikatos centro „Energetikas“ stacionari stovykla įsikūrusi Šventojoje (Kopų g. ), pušyne ant jūros kranto ir Šventosios upės vingio. Projektas „Ten, kur saulę nusineša jūra“ patvirtintas Švietimo ir mokslo ministerijos. Tai meninė, vaikų kūrybiškumą skatinanti ir asmenybę ugdanti stovykla. Vaikai apgyvendinami mediniuose vieno aukšto vasarnamiuose. Maitinimas kartus per dieną, centriniame sveikatos centro pastate. Pagal poreikį, už papildomą mokestį galime apgyvendinti centriniame pastate, - vietų kambariuose su visais patogumais.

Aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys, stovyklos vadovai rūpinasi poilsiaujančių vaikų fizine bei dvasine kultūra, ugdo sportinį meistriškumą, skatina kurti, parodyti save, atskleisti savo meninius bei kūrybinius sugebėjimus. Moko siekti savo svajonių, siekti savo tikslo. Čia vaikai gali ne tik mankštintis stovyklos sporto aikštynuose, bet ir praplėsti kūrybinį akiratį, lavinti vaizduotę, išmokti bendravimo ir tolerancijos meno. Nuostabiame gamtos prieglobstyje šalia banguojančios jūros, žaliuojančių pušynų itin tinka aktyviai ilsėtis, pasisemti kūrybinių idėjų. Norintys išmokti plaukti vaikai kviečiami į didelį uždarą baseiną.

Poilsiaujantys vaikai supažindinami su gamtos, istorijos ir kultūros paminklais. Didelėje stovyklos koncertų salėje vyksta tapybos, šokio, kino, teatro, poezijos, literatūros, muzikos vakarai su žymiais žmonėmis. Įvairūs praktiniai užsiėmimai, diskusijos, individualios bei grupinės užduotys, darbelių parodos, teminiai vakarėliai.

Organizuojamos kelionės į žymias vietas: Įpilties piliakalnį, Orvidų sodybą, Šatrijos kalną, Mosėdžio akmenų muziejų, Palangos gintaro muziejų, Kretingos botanikos muziejų, didžiausią Europoje japonišką parką Kretingos rajone, pagonišką Žemaičių alką, Klaipėdos jūrų muziejų bei delfinariumą.

Pamainos:
Lietuvių k.
Anglų k.
Kiti skelbimai iš kategorijos "Kelionės Lietuvoje"
orientacinisOrientacinis nuotykių žaidimas "Pėsčiomis po Kauno centrą"
valentinoValentino dienos kruizas
saugusSaugus paskolos pasiulymas!
 Nakties žygis
poilsisPoilsis Druskininkuose - naudinga informacija
greitasGreitas ir galingas pasiūlymas per kelias dienas
 Lietuvos naujienos
gyvenimagyvenima geresni savo planus su šia paskola
skolosSkolos konsolidavimas
 Savaitė nuo liepos 3 arba 4 d. Palangoje,Šventojoje

Kontaktai


Skelbimo galiojimas pasibaigęs.

  • Komentuoti
  • Blogas skelbimas?
  • Spausdinti
  • Atnaujinti

  • Skelbimas įdėtas: 2011-01-08
  • Galioja: iki 2011-04-08


 


© ManoSkelbimai.lt - Nemokami skelbimai
Reklama, skelbimai