Nemokami skelbimai, perku parduodu

Skelbimas

Skelbimų sritys


Naujas skelbimas

stažuotės laisvų vietų geologui, inžinieriams, administraciniams pareigūnams, buhalteriams, gydytojams. Mes siūlome įvairi

Skelbimo nr. 274037, įdėtas 2019-04-14 · Perskaitė: 126

Skelbimas nebegalioja.

Buck Marine Environmental Technologies“ yra pirmaujanti tarptautinė jūrų naftos / aplinkos pramonės paslaugų teikėja.

Buck Marine Environmental Technologies“ teikia paslaugas dviejose paslaugų linijose: technologijos ir inžinerija ir priežiūra. „Buck Marine“ pirmiausia veikia regionuose „Continental Europe“, Šiaurės Vakarų Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Artimuosiuose Rytuose. Proceso pramonės klientai yra iš sektorių, kuriuose yra cheminių medžiagų ir naftos chemijos, energijos, naftos ir dujų, farmacijos produktų ir biofarma, metalurgija ir cementas. Su darbuotojų „Buck Marine“ laikosi aukščiausių saugos ir kokybės standartų.


Mes aprėpiame visą vertės grandinę nuo konsultavimo, inžinerijos, gamybos, surinkimo, priežiūros, gamyklos išplėtimo ir apsisukimų, taip pat aplinkosaugos technologijas ir skaitmenines programas.

Mūsų paslaugų linija Technologijos yra išdėstytos visame pasaulyje. Jo paslaugos siūlomos visame pasaulyje visuose pagrindiniuose regionuose. Mūsų inžinerijos ir priežiūros paslaugos teikiamos regioniniu mastu ir vykdomos tiesiogiai klientų svetainėse.


Paslaugų linija vykdo savo veiklą pasauliniu mastu pagrindinėse „Life Science“, „Energy & Emission Control“ ir „Automation“ srityse; ji aktyviai dalyvauja struktūrizuojant pokyčius, kuriuos šiuo metu vykdo proceso pramonė. Tai apima biofarmacinių sistemų modulius (vadinamuosius „slydus“), pavyzdžiui, taip pat filtravimo technologijas („šveitiklius“), naudojamus branduolinės energijos pramonėje naudojamiems laivams ir komponentams.

Bendrovė turi reikiamą patirtį inžinerijos, projektų valdymo, technologinių technologijų, sterilios aplinkos ir švarių patalpų technologijos srityse, taip pat itin švarios žiniasklaidos technologijos. Be to, verslo padalinys „Life Science“ siūlo sprendimus maisto pramonei.

Ar deginate individualiai pritaikytą inžinerijos ir paslaugų karjerą? Perfect - tai yra tai, kas jungia daugiau nei darbuotojų / stažuotojų „Buck Marine Environmental Technologies“.

Pradėdamas savo karjerą „Buck Marine“, įgyjate gilesnių įžvalgų dinamiškoje kompanijoje, turinčioje puikias karjeros galimybes, kur galite kurti savo idėjas.

Mes turime stažuotės laisvų vietų geologui, inžinieriams, administraciniams pareigūnams, buhalteriams, gydytojams.
Mes siūlome įvairias užduotis, sudėtingą aplinką ir idealų teorijos ir praktikos derinį. Darbuotojai kaupia praktinę patirtį ir sudaro pagrindą savo karjerai „Buck Marine Environmental Technologies“ kas mėnesį.

Atlyginimas: eurų per mėnesį

Suinteresuoti kandidatai savo CV / Resume siunčia į: infobuckmarinegmbh.com

Buck Marine Oil Environmental Technologies GmbH
. I.Kanto Klaipeda
Lithuania

Kaina: 2000 EUR
Kiti skelbimai iš kategorijos "Ieško darbo"
 Ieškau darbo
 darbas trimeriu
seneliuSenelių priežiūra namuose, Kaunas
moteris40 MOTERIS IESKO DARBO
paskolospaskolos
paskolosPaskolos pasiūlymas tarp patikimų asmenų
 Gali slaugyti ligonį, neįgalųjį ar prižiūrėti vaikus Kėdainių mieste
pasiruosespasiruošęs
piniguPinigų paskolos pasiūlymas su labai paprastų sąlygų.
apdailininkaiApdailininkai

Daugiau skelbimų...

Kontaktai


Skelbimo galiojimas pasibaigęs.

  • Komentuoti
  • Blogas skelbimas?
  • Spausdinti
  • Atnaujinti

  • Skelbimas įdėtas: 2019-04-14
  • Galioja: iki 2019-07-13


 


© ManoSkelbimai.lt - Nemokami skelbimai
Reklama, skelbimai