Nemokami skelbimai, perku parduodu

Skelbimas

Skelbimų sritys


Naujas skelbimas

stažuotės laisvų vietų geologui, inžinieriams, administraciniams pareigūnams, buhalteriams, gydytojams. Mes siūlome įvairi

Skelbimo nr. 274037, įdėtas 2019-04-14 · Perskaitė: 47

Buck Marine Environmental Technologies“ yra pirmaujanti tarptautinė jūrų naftos / aplinkos pramonės paslaugų teikėja.

Buck Marine Environmental Technologies“ teikia paslaugas dviejose paslaugų linijose: technologijos ir inžinerija ir priežiūra. „Buck Marine“ pirmiausia veikia regionuose „Continental Europe“, Šiaurės Vakarų Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Artimuosiuose Rytuose. Proceso pramonės klientai yra iš sektorių, kuriuose yra cheminių medžiagų ir naftos chemijos, energijos, naftos ir dujų, farmacijos produktų ir biofarma, metalurgija ir cementas. Su 25 000 darbuotojų „Buck Marine“ laikosi aukščiausių saugos ir kokybės standartų.


Mes aprėpiame visą vertės grandinę nuo konsultavimo, inžinerijos, gamybos, surinkimo, priežiūros, gamyklos išplėtimo ir apsisukimų, taip pat aplinkosaugos technologijas ir skaitmenines programas.

Mūsų paslaugų linija Technologijos yra išdėstytos visame pasaulyje. Jo paslaugos siūlomos visame pasaulyje visuose pagrindiniuose regionuose. Mūsų inžinerijos ir priežiūros paslaugos teikiamos regioniniu mastu ir vykdomos tiesiogiai klientų svetainėse.


Paslaugų linija vykdo savo veiklą pasauliniu mastu pagrindinėse „Life Science“, „Energy & Emission Control“ ir „Automation“ srityse; ji aktyviai dalyvauja struktūrizuojant pokyčius, kuriuos šiuo metu vykdo proceso pramonė. Tai apima biofarmacinių sistemų modulius (vadinamuosius „slydus“), pavyzdžiui, taip pat filtravimo technologijas („šveitiklius“), naudojamus branduolinės energijos pramonėje naudojamiems laivams ir komponentams.

Bendrovė turi reikiamą patirtį inžinerijos, projektų valdymo, technologinių technologijų, sterilios aplinkos ir švarių patalpų technologijos srityse, taip pat itin švarios žiniasklaidos technologijos. Be to, verslo padalinys „Life Science“ siūlo sprendimus maisto pramonei.

Ar deginate individualiai pritaikytą inžinerijos ir paslaugų karjerą? Perfect - tai yra tai, kas jungia daugiau nei 20 000 darbuotojų / stažuotojų „Buck Marine Environmental Technologies“.

Pradėdamas savo karjerą „Buck Marine“, įgyjate gilesnių įžvalgų dinamiškoje kompanijoje, turinčioje puikias karjeros galimybes, kur galite kurti savo idėjas.

Mes turime stažuotės laisvų vietų geologui, inžinieriams, administraciniams pareigūnams, buhalteriams, gydytojams.
Mes siūlome įvairias užduotis, sudėtingą aplinką ir idealų teorijos ir praktikos derinį. Darbuotojai kaupia praktinę patirtį ir sudaro pagrindą savo karjerai „Buck Marine Environmental Technologies“ kas mėnesį.

Atlyginimas: 2 000 eurų per mėnesį

Suinteresuoti kandidatai savo CV / Resume siunčia į: info@buckmarinegmbh.com

Buck Marine Oil Environmental Technologies GmbH
1 32. I.Kanto Klaipeda
Lithuania

Kaina: 2000 EUR

stažuotės laisvų vietų geologui, inžinieriams, administraciniams pareigūnams, buhalteriams, gydytojams. Mes siūlome įvairi skelbimai
Kiti skelbimai iš kategorijos "Ieško darbo"
pasiruosespasiruošęs
piniguPinigų paskolos pasiūlymas su labai paprastų sąlygų.
apdailininkaiApdailininkai
realizuokiteRealizuokite savo projektus ir sumokėkite skolas 48 val
 Sveiki!Du vyrukai ieško darbo užsienyje .Didžiausia patirtis sukaupta statybu sferoje,stogų dengime bitumine danga,paviri
 Sveiki,man 39m.ieškau darbo užsienyje arba
 Sveiki,man 39m.ieškau darbo užsienyje arba
 vairuotojas CE kat. ieško darbą
 Ieškau papildomo darbo laisvu grafiku, Kaune
 Valymo paslaugos

Daugiau skelbimų...

Kontaktai

Autorius: Buck Marine Oil Environmental Technologies GmbH
Miestas: Klaipėda
Telefonas: 37044393459
Tinklapis: info@buckmarinegmbh.com
El. paštas: El.p.


  • Komentuoti
  • Blogas skelbimas?
  • Spausdinti
  • Atnaujinti

  • Skelbimas įdėtas: 2019-04-14
  • Galioja: iki 2019-07-13


 


© ManoSkelbimai.lt - Nemokami skelbimai
Reklama, skelbimai