ManoSkelbimai.lt

Skelbimas

2 broliai ir 2 sesės IEŠKO NAMŲ

Skelbimo nr. 231269, įdėtas 2014-09-14 · Perskaitė:

KATUKAI - 2-3 mėnesių palikti numirti miške prie sodų, turbūt su mintimi, kad 'kas nors vistiek paims', perduok kitam, tik ne man - ar ne per žiauru su gyvybe žaisti vaikų žaidimus? Dabar jau jie saugūs, jie net visiškai sveiki ir žvalūs - kas retai pasitaiko su išmestais katukais. Buvo penki, vieną sėkmingai įkatinom - liko 4, dvi mergaitės, du berniukais, kiekvieno po vieną juodą ir baltmargį. Padykę nuo uodegos galiuko iki smailų ausyčių - žaisti, žaisti, žaisti..truputį pamiegoti. Jie labai norėtų turėti savus NAMUS! Gal TU gali tokiu būti? Namuose jau ir taip 4 gyvūnai, tokios pačios dalios - iš gatvės, fiziškai nebėra vietos. Naujuose namuose prižadame - niekada nebebus liūdna, neįmanoma nesišypsoti žiūrint į šiuos padykusius katukus. O kai žaidimai paūgėjus išblės - liks prieraišumas, rankos lyžtelėjimas Jums grįžus namo, murkimas, visą likusį gyvenimą dėkojimas, kad nepalikote gyvybės bėdoje. Tokie yra gyvūnai, kartais geresni už mūsų gentainius.
Pasiimkite mane namo! Sesutę, ar broliuką, o gal du? Tada namie ir televizoriaus nebereikės, žvilgsnį prikaustys šitie du. Nustebsite, kad ir priežiūros dviems mažiau reikia nei vienam - jie vienas kitu puikiai užsiims.
Paskambinkite man - 860618952 - susitiksim (Vilniaus pakraštyje), susipažinsim, kakava pavaišinsiu, gal ir katukas kris į akį?

Kontaktai

Vardas: Jogilė
Miestas: Vilnius
Telefonas: 860618952

El. paštas:

Skelbimo adresas: http://manoskelbimai.lt/231269_broliai-ir-seses-iesko-namu.htm