ManoSkelbimai.lt

Skelbimas

Dovanojama aviganio mišrūniukė Leila

Skelbimo nr. 199916, įdėtas 2013-01-22 · Perskaitė:

Prieš kelis mėnesius kažkas iš mašinos išmetė du vokiečių aviganio mišrūnus.. Šunelius priglaudė viena moteris. Patinėlis labai greitai pasidovanojo, o va Leila dar vis laukia savo šeimininko.. Ne vieta jai ūkyje: šeiminikė nepageidauja turėti dar vienos burnos. Todėl skuba rasti gyvūnui globą arba naujus namus. Moteris labai sunkiai verčiasi, tad Leila negauna tiek ir tinkamo maisto, kiek reikia.
Leila - nuostabi kalytė. Myli vaikus, draugauja su visais, nesiliauja žaisti, dūkti ir išdykauti. Nors dar visai mažytė (maždaug 5 mėn. amžiaus), jau moka ginti teritoriją, labai greitai mokosi komandų. Šaunuolė tokia:) .
Paskubėkime padėti Leilai. Jai labai reikia namų arba laikinos globos, nes ūkininkė nebesusitvarko ir neišmaitina visų savo gyvūnų.
Skambinkite 861558898; 868973782

Kontaktai

Vardas: Orinta
Miestas: Vilnius
Telefonas: 861558898
Tinklapis: www.rainiukas.lt

El. paštas:

Skelbimo adresas: http://manoskelbimai.lt/199916_dovanojama-aviganio-misruniuke-leila.htm