Skelbimas nebegalioja.Jie mane vadina MARTINA KURAN po to, kai susižeidė, kai ieškojo finansavimo mano veiklai atgaivinti po Covid- sulaikymo. Aš gavau eurų finansavimą ponios Moni Stojic dėka % metine norma. Taigi nedvejodami susisiekite su ja per jos adresą, net jei kartą susižeidėte, nebijokite, nes ji nėra netikras asmuo. Ji labai rimta ir labai sąžininga. paštas: monistojicgmail.com. WhatsApp / Viber: +